Головна сторінка

ІІ засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та вихователів груп спеціального призначення для дітей з порушенням мовлення.

31.01.2018 р. на базі ДНЗ № 23 (завідувач Олійник Т.Г.) відбулось ІІ засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та вихователів груп спеціального призначення для дітей з порушенням мовлення. Тема методоб’єднання «Організація логопедичної роботи при порушеннях звуковимовної сторони мовлення».
Пізнавальною та корисною була доповідь кандидата педагогічних наук, доцента кафедри логопедії і спеціальних методик КПНУ Мілевської Олени Павлівни «Особливості порушень звуковимови при різних видах мовленнєвої патології». Науковець також розповіла про використання логопедичних зондів при корекції порушень звуковимови.
Власним досвідом роботи з присутніми поділилась вчитель-логопед Фурман Наталя Вікторівна. Педагог нагадала про методику формування правильної вимови звуків у дітей дошкільного віку та продемонструвала способи постановки шиплячих звуків.
Вихователь Єлагіна Віра Миколаївна підготувала для колег виступ (з досвіду роботи) на тему «Використання вихователем логопедичної групи прийомів корекції шиплячих звуків під час організованої діяльності» та продемонструвала, залучивши учасників заходу, способи використання паличок Кюїзенера.
Наприкінці засідання учасниками та керівником МО Вільчанською Н.М. було організовано виставку-презентацію дидактичних ігор та посібників, які сприяють автоматизації звуків.
Учасники методичного об’єднання мали можливість пригадати та здобути нові теоретичні знання, а також отримали практичні навики, які в подальшому зможуть використовувати в корекційно-розвитковій роботі з дітьми.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07