Головна сторінка

Міське методичне об’єднання координаторів волонтерських загонів
    01 лютого  в ЗОШ № 15 відбулось засідання міського методичного об’єднання координаторів шкільних волонтерських загонів. Мета методичного об’єднання: модернізація науково-методичного супроводу діяльності міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!», підвищення професійної компетентності координаторів волонтерських загонів, впровадження активних та інтерактивних форм роботи у діяльності з волонтерськими загонами.
        Координатор шкільних волонтерських загонів Валентина Підгородецька  звітувала про роботу Міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!» у 2017 році та  ознайомила з основними напрямками діяльності в 2018 році.   
          Школа волонтера – це основа волонтерської діяльності, формування громадянської позиції учнівської молоді.  Координатори волонтерських загонів відпрацювали активні та інтерактивні форми роботи   щодо проведення занять в «Школі волонтера». Методист НМЦ, ЦДЮТ Надія Дюднєва провела тренінг «Історичний та культурний дискурс розвитку волонтерства», гру-квест «Волонтерськими стежками».  На станції «Братерська» гри-квесту учасники  демонстрували своє вміння працювати в команді і підтримувати один одного.  Станція «Інтелектуальна» дозволила закріпити  знання  з історії та основних завдань волонтерської діяльності.  Як використати побутові речі, які волонтер може доставити у прифронтову зону координатори вчились у «Прифронтовій зоні». Четверта станція «SOS» - надання домедичної допомоги  та евакуація пораненого. На п’ятій станції «Творчій» учасники малювали символ волонтерства.


 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07