Головна сторінка

Підсумки діяльності «Нової генерації Лідерів» за І півріччя 2017-2018 навчального року

 

 


    02 лютого 2018 року в ЗОШ № 2 відбулось засідання міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів». Голова міської ради старшокласників Діана Пацан, учениця ліцею  звітувала перед зібранням про роботу  у І півріччі 2017-2018 н.р.  За підсумками діяльності учнівських самоврядувань в 2017 році  Хмельницької області «Нова Генерація Лідерів «посіла ІІ місце.
    Інна Потапова, заступник голови ради старшокласників, учениця 10 класу ЗОШ № 10 презентувала  свій проект «Кроки партнерства», який дає можливість знаходити партнерів, самим стати партнерами у роботі учнівського самоврядування.
           Координатор діяльності дитячо-юнацьких об’єднань Надія Дюднєва, методист ЦДЮТ, НМЦ   ознайомила лідерів з планом роботи на ІІ півріччя 2017-2018 навчального року.
           Цікаво пройшов тренінг в рамках «Школи лідера» «Від мрії до постановки життєвих цілей. Тайм-менеджмент учнівського лідера», який провела практичний психолог Центру дитячої та юнацької творчості Ірина Марціновська.  Лідери вчились ставити перед собою мету, конкретні цілі, оцінювати свої здібності і можливості на шляху до мети.
         «Найкращий шлях до досконалості полягає не в роздумах, а в діях»

Федорова Каріна, учениця  9 класу СЗОШ № 1,голова комісії з питань партнерства та міжнародних відносин

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07