Головна сторінка

Виховні години присвячені тижню "Безпечного користування інтернетом"

Чи замислювались ви над тим, чому тривалість шкільних уроків у НВК  не перевищує 40 хвилин? Чому  звертається  увага на те, щоб вчитель обов’зково вклався у цей час? Відповідь нескладна - щоб не перевантажувати мозок і нервову систему дитини.

Але сьогодні, у середу 07.02.18, тривалість одного особливого  уроку не мала значення для дітей,  тому що тема його  - «ІНТЕРНЕТ»!  У рамках тижня «Безпечного користування Інтернетом» класними керівниками були проведені виховні години , присвячені цій, такій цікавій для учнів, темі.  Було використано: Інтернет-ресурси, живе спілкування, елементи розвивальних вправ, розгадування кросвордів, перегляд відео, презентацій, що   не залишило байдужими дітей. Особливо цікавими для підлітків були виховні години за темами: «Соцмережі? Не втрачай голови!» ( Візір Н.В., класний керівник 6-В), 

«Безпечний Інтернет» (Юга О.А., класний керівник 7-А), 

«Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним!» 

(Студенець І.В., класний керівник 8-Б).

І,  все ж таки, наголошуємо! Наскільки б не був цікавий Інтернет та все, що з ним пов’язано ,  здоров’я – найголовніше! Лейтмотивом виховних годин була ідея: все повинно бути  в міру: і  навантаження, і відпочинок, і час, проведений  в Інтернеті.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07