Головна сторінка

До уваги педагогів, батьків та учнів!


02 березня 2018 року № 201
Про вжиття заходів щодо зменшення споживання природного газу


Відповідно до статті 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з ситуацією, як склалась у сфері споживання природного газу, враховуючи рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Хмельницької обласної державної адміністрації від 02.03.2018 протокол № 2, лист Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації від 02.03.2018 № 575-41/2018, лист управління житлово-комунального господарства Хмельницької обласної державної адміністрації від 02.03.2018 № 04-11/361, виконавчий комітет вирішив:
1. Рекомендувати власникам квартир, житлових будинків та приміщень з індивідуальним опаленням, зменшити споживання природного газу для обігріву вказаних приміщень.
2. Призупинити навчально-виховний процес у загальноосвітніх навчальних закладах, дошкільних та позашкільних навчальних закладах з 03 березня по 07 березня 2018 року.
Контроль – начальник управління освіти і науки Старченко С.В.
3. Рекомендувати керівникам навчальних закладів усіх рівнів акредитації призупинити навчальний процес з 03 березня по 07 березня 2018 року.
4. Вжити заходів щодо зменшення обсягів споживання природного газу за рахунок доведення температурних режимів до мінімально допустимих значень.
5. Забезпечити цілодобове чергування оперативних груп та аварійних бригад в постійній готовності до реагування на можливі надзвичайні ситуації.
Контроль – генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Гордійчук В.Г.
6. Відділу інформаційного забезпечення та зв’язків із засобами масової інформації апарату виконавчого комітету оприлюднити це рішення на офіційному сайті міської ради та у засобах масової інформації.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Горшунова Г.І.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07