Головна сторінка

Відкрилася виставка дитячих робіт учнів художнього відділення НВК №9

6 березня 2018 року у виставковій залі нашого міста відкрилася виставка дитячих робіт учнів художнього відділення НВК №9 імені А.М.Трояна. На відкритті виставки були гості, викладачі, учні. З вітальним словом виступила завідувач відділу загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Потанська В.Д., яка привітала з цим святом і передала подарунки від міського голови Сімашкевича М.Є. та народного депутата Мельниченка В.В., управління освіти три мольберти. Заступник директора департаменту - начальник управління культури і туризму департаменту гуманітарної політики Кам'янець-Подільської міської ради Гаврилюк П.В. також привітав з цією подією і побажав подальшого процвітання.
     Образотворче мистецтво - унікальний навчальний предмет, який надає учням багато можливостей для духовного саморозкриття, творчого само втілення, дає змогу розкрити нахили до різних творчих професій: художника, дизайнера, фотографа, модельєра ...
У цьому навчальному році на художньому відділенні працює 8 викладачів. Викладачі відділення визначають оптимальну форму діяльності для учнів, використовуючи сучасні методи та прийоми ведення уроку з урахуванням вікових та індивідуальних особливостей учнів. Адже це творчі особистості - графіки, живописці, скульптори. Бережне ставлення та повага до особистості учнів у його віковому ракурсі, новітні методики викладання та досвід накопичений поколіннями художників, а також групові навчання у творчому середовищі юних обдарувань дають можливість отримати початкову освіту з образотворчого мистецтва і продовжити її у художніх закладах вищої акредитаціях за вибором, або естетичну освіту, що є необхідною базою для розвитку особистості незважаючи на обрану професію. Професія творчості, само удосконалення, зростання. За кожним досягненням вихованців стоїть творчий учитель. У 2014 року ми отримали Диплом Книги рекордів України за участь у найдовшій стріт-арт галереї «Мости єднання». У 2015 році викладач художнього відділення Оцишена Наталія Дмитрівна посіла III місце на конкурсі «Вчитель року» міський етап. Назву лише деякі цього річні перемоги:
Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Срібний олівець»
І місце Боднар Юлія. Клас викладача Василина Пиріжок
Міський конкурс малюнку «Шануй батька свого й матір свою...»
Викладачі Бойчук М.Г. та Пиріжок В.П. 7 призових місць Міський конкурс на кращу ялинкову прикрасу.
І місце - Шкіль Анастасія. Клас викладача Марії Бойчук
Також ми радіємо здобуткам наших вихованців та пишаємося ними.
Лашко Ілля - працює викладачем кафедри образотворчого мистецтва та реставрації творів мистецтва нашого університету
Марценківський Костянтин - художник-дизайнер м.Київ
Бабчинська Олександра - Краківський архітектурний факультет
Вараниця Анастасія- студентка училища культури
Залуцькі Юлія та Ігор - арх. ф-тет Львівський політех,
Киселюк Артур - арх. ф-тет Київський університет будівництва і архітектури,
Сіроцінська Анна - арх. ф-тет Вроцлавська політехніка
Відома на всю Україну, а тепер уже і за її межами, Правник Оксана - дизайнер одягу, яка увійшла в світ моди з брендом весільних плать «Анна-Марія», а зараз має і лінію одягу від вечірніх суконь до вишуканих пальт і в Україні та Європі.


Директор НВК №9 імені А.М.Трояна Осадчук Н.В.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07