Головна сторінка

Створюємо простір якісних публікацій12 березня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти №  9 «Барвистий віночок» (завідувач Стасюк О.С.) відбулося чергове засідання клубу «Методист Best» з теми «Друк у періодичних та фахових виданнях: вимоги до оформлення статті».
Калинюк Є.М., начальник відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки підкреслила важливість публікацій у фахових та періодичних виданнях для професійного росту та самоосвітньої діяльності сучасного педагога.
Шевеленко Т.А., головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти зосередила увагу вихователів-методистів на тому, що на сучасному етапі педагогічна преса є потужним джерелом розвитку та трансформації інноваційних ідей дошкільної освіти.
На вимогах вищої атестаційної комісії щодо змісту та оформлення тез та статей, правилах написання та основними відмінностями між ними зупинилась Капелюхівська В.С.,  вихователь-методист ЗДО № 30.
Назарук Н.І., вихователь-методист ЗДО № 18 познайомила учасників зібрання з алгоритмом підготовки та оформлення наукової та науково-методичної статті та надала п’ять порад щодо написання статті, коли немає натхнення.     

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07