Головна сторінка

Зустрічі з студентами Української академії лідерів з м.Львова        35 студентів Української Академії Лідерства Львівського осередку перебували в м.Кам’янці-Подільському  три дні.  За ці дні вони знайомились з древнім містом, зустрічались з  лідерами студентської і учнівської громадськості.
        Особливо цікавими для лідерів учнівських самоврядувань НВК № 9, 14, «Антею» були зустрічі з представниками академії 12 березня.  Завершились зустрічі в сесійній залі Кам’янець-Подільської міської ради з представниками лідерів  всіх закладів загальної середньої освіти.
     Учасників заходу привітав і відповів на численні запитання гостей заступник міського голови Вадим Савчук.
      Студенти  академії і лідери учнівських самоврядувань ознайомились з молодіжною політикою в місті, діяльністю деяких молодіжних громадських організацій. Заступник завідувача відділу молоді та спорту міської ради Лілія Шкира наголосила на уже втілених проектах і співпрацю міської влади та молодіжних активістів.
      Надзвичайно цікавою, активною була презентація академії її студентами. Лідерів  учнівського самоврядування ознайомили з діяльністю  закладу, можливістю вивчення різноманітних дисциплін – від філософії до проектного менеджменту, про здобування досвіду волонтерства та реалізації соціальних проектів, про дослідження України спільно з студентами з усієї України.
    Загалом, у своєму навчанні та  житті студенти академії дотримуються 4-х принципів: комунікативність, кооперація, критичне мислення та креативність. Вони дійсно переконали присутніх, що відповідають девізу: «Говоримо зі світом  сучасною мовою».
       Між студентами і учнями відбулась цікава дискусія.


                                                       Інна Потапова, заступник голови міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів»,
                                                    учениця 9 класу ЗОШ № 10

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07