Головна сторінка

«А де ж те Слово, що його Тарас коло людей поставив на сторожі?»


«Скільки ти знаєш мов, стільки разів ти людина», – говорить народна мудрість. Та багатство, втілене в скарбниці інших мов, залишиться для людини недосяжним, якщо вона не володіє рідною мовою, не відчула її краси. Тому з метою розкриття краси рідного слова, багатства і величі української мови, підкреслення значення рідної мови в житті кожного громадянина України та любові до рідної землі, народу, у бібліотеці-філії    № 7 відбулася літературно-мовна мозаїка «А де ж те Слово, що його Тарас коло людей поставив на сторожі?».
Ведучою заходу була волонтер бібліотеки, найкраща читачка України, заступник голови ради старшокласників міста «Нова генерація лідерів», учениця 9-Б класу ЗОШ №10 Інна Потапова.
На учасників чекали досить складні випробування: дати якнайбільше правильних відповідей у конкурсі «Сторінками народної творчості»; поставити влучне запитання своїм суперникам; виявити здібності, виконавши вправи-ключі; розгадувати анаграми. Заінтригували дітей запитання «Чорної скриньки».
Під час заходу не забули згадати про великого сина нашого народу – Тараса Шевченка. Учасники заходу позмагалися на кращого знавця його життя і творчості у вікторині «У вінок Кобзареві» та читали безсмертну поезію.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07