Головна сторінка

Фестиваль руханок «Острів Здоров’я»


             «Рух – це здоров’я, це – життя» - під таким гаслом у НВК №14 відбувся другий фестиваль руханок «Острів Здоров’я». Учасники -  учні 1-4 класів, а це більше п’ятисот хлопчиків та дівчаток!!!
               Фестиваль руханок – це інтерактивний захід, під час якого  можна все: танцювати, співати, виконувати вправи, бути безпосередніми та дарувати радість іншим.
          Учні 3-х класів налаштували усіх присутніх на активність під час свята. Вони читали реп про важливість здорового способу життя для кожної людини, силою слова та власним прикладом продемонстрували переваги рухової активності. Мотиваційні виступи шкільних спортсменів спонукали усіх присутніх працювати над собою, займатись спортом та бути здоровими.
          Кожен учнівський колектив продемонстрував улюблену руханку класу та зумів захопити нею та залучити глядачів до спільного виконання. Кожен виступ – це справжнє театралізоване дійство, де рухаються із задоволенням  Маші та ведмедики, кицюні, курчатка, місяці та зорі, українці та україночки, спортсмени та стиляги…
          Дві години активного відпочинку та позитивних емоцій дали заряд енергії кожному та переконання: рухайся більше – проживеш довше!!!
    Відеоматеріали заходу можна переглянути за посиланням: http://nvk14.url.ph

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07