Головна сторінка

Семінар практичних психологів на тему: «Організація психологічного супроводу інклюзивної освіти»Відповідно до плану роботи психологічної служби, 21 березня 2018 року  практичним психологом  Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 імені Т.Г.Шевченка  Говорушко Альоною Василівною був проведений семінар практичних психологів освітніх закладів міста на тему: «Організація психологічного супроводу інклюзивної освіти».
З вітальним словом до учасників семінару звернулась заступник директора з навчальної роботи з Мякотіна Олена Миколаївна.
Під час  семінару  розглядались питання щодо змін організації інклюзивного навчання в освітніх закладах, командний підхід, основні принципи та напрямки організації психологічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.
Альона Василівна детально висвітлила аспекти роботи практичного психолога з дітьми з ООП, партнерську співпрацю практичного психолога та вчителя інклюзивного класу, форми роботи для здійснення психологічного супроводу сімей діти, ких навчаються за інклюзивною формою.
Зважаючи на те, що інклюзивна форма навчання дає необмежені можливості для експериментування і творчості кожного залученого до співпраці спеціаліста, якісний психологічний супровід являється важливою складовою цього процесу. Результатом, проведеного психологічного супроводу, є включення дитини з особливими освітніми потребами в загальний навчальний простір й суспільне життя, покращення навчальних досягнень, соціальних навичок і позитивного світосприйняття.
Під час семінару практичні психологи обговорили та обмінялись досвідом із власної роботи в сфері інклюзивного навчання.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07