Головна сторінка

Акція «Збережемо планету»

В НВК №9 ім. А.М.Трояна в рамках шкільного проекту «Зелений дім – школа – місто – Україна»  21.03.2018р. було організовано та проведено акцію «Збережемо планету».  Реалізовано цілий комплекс інформаційних, практичних, наочних заходів спрямованих на пропагування і залучення усіх учасників навчально-виховного процесу до свідомого сортування сміття заради збереження навколишнього середовища. Нагадаємо, що в нашому навчальному закладі продовжується  облаштування місць для сортування сміття (пластик, поліетилен, папір, органічні відходи).
Наочна інсталяція «Постав свій розділовий знак: ЗБЕРЕГТИ НЕМОЖЛИВО ЗНИЩИТИ» демонструє глобальність проблеми засміченості нашої планети та індивідуальної відповідальності кожного у її збереженні. Велике враження справила на усіх інформаційна виставка, щодо часу розкладання в природі різних побутових відходів. В той час, коли при правильному сортування сміття цього не лише можна уникнути, але й використати  як величезний ресурс. Символічне «Дерево життя»  об’єднало думки усіх учасників акції і показало наскільки ми єдині у своєму виборі. Адже листочки з мотиваційними гаслами писали самі учні. Окремі учні та вчителі настільки пройнялись проблемою, що це спонукало їх до написання власних поетичних рядків.
Захисти планету рідну, бо одна у нас Земля
Економ її багатства, правильно сортуй сміття!
Підгодуй маленьку пташку, ранню квітку не зірви!
І тоді планету нашу вдасться зберегти.
(Класний керівник 1-Б Н.М.Соловей)
  Також, приємно вразила учениця 6-В класу Марчук Крістіна, яка проявила власну ініціативу, звернувшись до організаторів акції зі словами: «А можна я зроблю свій проект?»  Робота дівчинки є прикладом безпосередності і свідчить про те, що подібні заходи мають своє продовження і має бути результат.
Найбільше позитивних, радісних емоцій викликала виставка «Друге життя».  Свої роботи з побутових відходів (пластику, картону, газет, ниток, тканини, скла, пластмаси, поліетилену та ін.) мали можливість представити усі учні НВК. Зрозуміло, що творили шедеври діти разом із батьками, що також є дуже важливим чинником у спільній справі. Виставленні роботи милують око та вражають своєю неповторністю. Кожна з представлених робіт може стати подарунком, іграшкою, оберегом, прикрасою будь-якого помешкання чи офісу. Багато відвідувачів виставки висловили бажання спробувати зробити щось подібне і для себе або своїх близьких.
Різними відтінками зеленого об’єдналася уся шкільна родина, адже в рамках акції усім було запропоновано  21 березня одягнути або використати в одязі елементи зеленого кольору як символ пробудження, чистоти та життя.  
Повний фотозвіт можна переглянути на сайті НВК №9 ім. А.М.Трояна
 Творча група
Педагог організатор М.В. Кавецька
Соціальний педагог Л.М.Королюк
Практичний психолог Т.О.Хамелюк
Бібліотекар Кернична О.П.
 


 
   
 
 
 
 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07