Головна сторінка

Престиж робітничої професії          20-21 березня 2018 року, в рамках тижня машинобудування Хмельниччини, з метою підняття престижу робітничої професії "Електромонтер з ремонту та обслуговування", популяризації її серед учнівської молоді для учнів НВК №14, ЗОШ № 10, 15 були проведені профорієнтаційні екскурсії на підприємства ПАТ "Кам'янець-Подільськаавтоагрегат" та ТОВ «Модуль-Україна».
    ПАТ "Кам'янець-Подільськаавтоагрегат" один з найбільш потужних машинобудівних підприємств  нашої області. Екскурсію  для учнів провів Кирилюк Ігор В'ячеславович - головний інженер ПАТ КПАА, який ознайомив учнів з діяльністю підприємства, його історією, з основними видами продукції та правилами безпеки на підприємстві. Також ознайомив учнів з такими термінами як - гальвинне покриття, обробка металів, термообробка. Учням показали як виготовляють амортизатори, лебідки та інші запчастини до військових машин та закордонних фур. За свою довгу історію підприємство пережило немало визначних моментів: від створення майстерні по ремонту двигунів і до заводу державного, військово-стратегічного значення. Сьогодні “КПАА” - це завод по виготовленню вузлів та агрегатів для великовантажної і військової техніки та товарів господарського призначення.
Старшокласників ЗОШ № 10 на  ТОВ «Модуль-Україна» зустрів начальник відділу охорони праці Субчак Володимир Йосипович, який супроводжував групу учнів упродовж усієї екскурсії та стежив за технікою безпеки дітей на виробництві, забезпечивши їх спеціальними захисними головними уборами.
Виробнича екскурсія була представлена начальником виробничо-розподільчого бюро Нагнибідою Сергієм Валентиновичем, який ознайомив її учасників з усіма етапами роботи (робота кожного цеху) у процесі цілого виробництва. Школярі ставили безліч запитань, і цікавими та доступними для недосвідчених були відповіді інженера з нагляду та експлуатації будівельних споруд Думки Максима Миколайовича та менеджера зі збуту Сергуткіна Євгена Володимировича.
Учні, які незабаром самі стоятимуть перед вибором своєї майбутньої професії, мали гарну нагоду підвищити свій рівень обізнаності про світ робітничих професій, оволодіти додатковими знаннями та компетенціями, що значно підвищило їхню конкурентоспроможність на майбутньому ринку праці.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07