Головна сторінка

Олімпіада розпочалася!


        Традиційним у березні є проведення Міністерством освіти і науки України ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів згідно з (Положення, про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт МАН, олімпіади зі спеціальних дисциплін), затвердженим наказом МОН.
Цьогоріч  ІV етап ХХХVІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання/технологій проводиться в місті Кам’янці - Подільському.
Організатори олімпіади – Міністерство освіти і науки України, Департамент освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти та управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради.            
Олімпіада буде проходити  окремо з технічних та обслуговуючих видів праці та технологій на базі ЗОШ №17 та ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти». Боротися за право стати переможцями будуть 87 учасників з усіх куточків України. Програмою олімпіади передбачено проведення культурно-розважальних заходів: екскурсії містом, зустрічі з учнями шкіл, відомими й успішними людьми  м. Кам’янця-Подільського, майстер-класів, виставок та вечору відпочинку.
25 березня 2018 року в РЦКМ «Розмай» відбулось урочисте відкриття олімпіади. З вітальним словом до учасників звернувся міський голова Михайло Сімашкевич, який зазначив, що проведення такого освітнього заходу саме на теренах Кам’янця-Подільського – велика честь для нашого подільського краю. «Олімпіада стане незабутньою подією для кожного її учасника, а неймовірні враження  та краєвиди Старого міста надихнуть на майбутні звершення», - наголосив посадовець.


        Також із вітальним словом виступили: секретар міської ради Дмитро Васільянов, начальник управління освіти і науки Кам’янець – Подільської міської ради Світлана Старченко, представник Міністерства освіти і науки України Сергій Дятленко та голова журі Віктор Бурдун, завідувач кафедри Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», кандидат педагогічних наук, які побажали учасникам олімпіади зростати гідними людьми, освіченими, майстровитими та свої майбутні відкриття використовувати на благо народові України. 

      


      На відкритті олімпіади були присутні почесні гості: Віктор Берека, ректор Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор, Микола Соловей, проректор з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент, Олександр Попик, проректор з науково-методичної роботи Хмельницького ОІППО Віктор Кривак, голова Кам’янець-Подільської районної ради, Олена Пронозюк, начальник відділу освіти Кам’янець-Подільської райдержадміністрації.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07