Головна сторінка

Семінар-тренінг для класних керівників «Вчимося жити разом»             22 березня в ЗОШ № 16 відбувся семінар-тренінг для класних керівників «Технологія реалізації програми «Вчимося жити разом» класними керівниками 10-класів у виховні години».
    Навчальний курс «Вчимося жити разом» сприяє формуванню у дітей та підлітків позитивного ставлення до себе, свого життя та своїх життєвих перспектив, прийняття інших поглядів, поваги до культурних відмінностей,  солідарності, соціальної відповідальності, почуття справедливості та рівності.
Курс «Вчимося жити разом» в повній мірі реалізує компетентісний підхід і забезпечує розвиток таких психосоціальних компетентностей як
самоусвідомлення і самооцінка, ефективна комунікація, самоконтроль, емпатія, здатність до кооперації, аналіз проблем і прийняття рішень, запобігання і конструктивне розв’язання конфліктів, забезпечуючи таким чином розвиток компетентностей, які передбачені концепцією Нової української школи, і реалізацію завдань освітніх галузей «Соціальна і здоров’язбережна», «Громадянська та історична» проекту Державного стандарту початкової освіти.
 Відповідно до  методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України  даний курс в 1-9 класах інтегрується в уроки  основ здоров’я, а в 10(11 класах)  у виховні години.
  На семінарі-практикумі   методист НМЦ Надія Дюднєва  розкрила концептуальні  та методологічні засади курсу «Вчимося жити разом».
  Цікавим, насиченим активними та інтерактивними формами роботи був   тренінг «Вступний», який провела керівник міського методичного об’єднання класних керівників Елла Голдибан , вчитель англійської мови ЗОШ № 15.
Учасники тренінгу справдили свої очікування і подякували один одному за співпрацю, за роботу в парах, команді. На наступних тренінгах класні керівники  презентують свої тренерські уміння. Успіху їм!.   
З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07