Головна сторінка

Методичний тиждень у ЦДЮТ


    В рамках проведення методичного тижня «Грані творчості» в Центрі дитячої та юнацької творчості з 26 по 30 березня заплановані різноманітні навчально-методичні заходи. Завідувач науково-методичного відділу Віра Семенишена презентувала програму методичного тижня, проведення якого вже стало традицією в закладі.Розпочався тиждень педагогічною гостиною «Сучасний заклад позашкільної освіти в контексті патріотичного виховання школярів». Були запрошені декан історичного факультету, кандидат історичних наук, доцент національного університету імені І.Огієнка  Володимир Дубінський, кандидати педагогічних наук, доценти кафедри педагогіки та управління навчальним закладом національного університету ім. І.Огієнка Валентина Вонсович, Оксана Горбатюк,  Олена Дудко, а також заступник директора, начальник відділу соціальної роботи Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Еліна Ковтун.
    У своєму виступі Володимир Дубінський наголосив, що особливої уваги потребує популяризація історії України та рідного краю, подарував книги та запросив на екскурсію у музей.  Валентина Вонсович презентувала студентський проект «Познайом світ з Кам’янцем-Подільським», який у свої роботі зможуть використовувати керівники гуртків. Оксана Горбатюк озвучила пріоритетні напрями у сфері патріотичного виховання, для практичного використання надала проект «Україна починається з тебе». Олена Дудко продемонструвала інтерактивні розвивальні ігри, одним з яких є квест. Еліна Ковтун розповіла про систему роботи соціальної служби сім’ї, дітей та молоді, про перспективні напрямки співпраці з ЦДЮТ. 
    Для педагогічного колективу ЦДЮТ національно-патріотичне виховання  особистості було і залишається пріоритетним: в сучасних соціокультурних умовах засобами національно-патріотичного виховання формуємо креативну особистість із стійкою громадською свідомістю,  високими духовними цінностями, умінням спілкуватись і поважати думку інших людей.
    Завершився захід презентацією творчого портрету керівника гуртка сучасної драми «Тандем» Галини Коротенко. Створену галерею «Зірки позашкілля» поповнила символічна «зірка таланту» Галини Вікторівни.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07