Головна сторінка

Семінар на тему: «Організація роботи соціального педагога з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування».

Відповідно до плану роботи психологічної служби 28 березня 2018 року  соціальним педагогом  Кам’янець-Подільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №12 ім. Л. Дмитерка  Остапчук Антоніною Миколаївною був проведений семінар соціальних педагогів освітніх закладів міста на тему: «Організація роботи соціального педагога з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування».
З вітальним словом до учасників семінару звернулась директор школи Язвінська Тетяна Леонтіївна.
Під час семінару  розглядались питання щодо особливостей роботи соціальних педагогів з дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування в освітніх закладах.
Антоніна Миколаївна детально висвітлила аспекти роботи соціального педагога у даній сфері. Вона наголосила, що стратегія розвитку сучасного українського суспільства в умовах соціально-економічних реформ потребує підвищення вимог до освітньої системи. Зміни обставин суспільного життя спричиняють зростання актуальності питань соціально-педагогічної роботи з дітьми цієї категорії.
Соціальні педагоги закладів загальної середньої освіти обмінялись власним досвідом роботи з даного питання.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07