Головна сторінка

Доторкнися до театру


    Всесвітній день театру – міжнародний день вшанування театру як надбання культури і всіх хто служить театру: від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів. День театру – не лише професійне свято майстрів сцени, а й свято пошановувачів високого мистецтва.
    У Центрі дитячої та юнацької творчості активно розвивають театральне мистецтво та примножують здобутки керівники гуртків зразкового драматичного «Мельпомена» Людмила Суханова та сучасної драми «Тандем» Галина Коротенко. І доказом того слугує зростання числа шанувальників театрального мистецтва. До Дня театру підготували театральний калейдоскоп «Крок на сцену». В процесі знайомства з театральним мистецтвом налаштовували глядачів на сприйняття вистави цікавими фактами про театр, конкурсами, вікторинами. Вихованці зразкового драматичного  гуртка «Мельпомена» представили глядачам уривок із вистави «Обыкновенное чудо» Євгенія Шварца.
    «Театр – це синтез багатьох мистецтв, тому головною метою керівника гуртка є не лише підготовка юних акторів, а й висвітлення внутрішнього світу дитини, відкриття джерел енергії, допомога самореалізуватися й розкрити свій творчий потенціал», - говорить Галина Вікторівна.
    Театр – мистецтво вічне: на всіх віражах розвитку людства він полонив своєю атмосферою… Доторкніться до магії театру. Ми чекаємо на талановитих, небайдужих мрійників.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07