Головна сторінка

НА КРИЛАХ ВАЛЬСУ І КРАСИ

 

Так, міський бал відбувся! Продовжуючи започатковану традицію проведення балів в нашому славному місті, в якому століттями в повітрі літає дух краси, вишуканості і грації, 25 квітня 2018 року в ресторанному комплексі «Версаль» відбувся «Шкільний вальс – 2018». Восьмий рік поспіль даний захід проводиться під патронатом міського голови Михайла Сімашкевича та за підтримки народного депутата Верховної ради Володимира Мельниченка в рамках проекту міської ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів» «Шкільний вальс».

У конкурсі «Шкільний вальс-2018»  взяли участь  248 старшокласників 18 закладів загальної середньої освіти. За час існування конкурсу 1711  учнів долучились до танцювальної культури вальсу.

Конкурсанти змагались у 3-х номінаціях: велика група, мала група і танцювальна пара.

Учасників конкурсу-свята привітали секретар міської ради Дмитро Васильянов та начальник управління освіти і науки Світлана Старченко.
 Компетентне журі :
-    Світлана Старченко, начальник управління освіти і науки ;
-    Дмитро Васильянов, секретар міської ради;
- Валентина Потанська, завідувач відділу загальної і середньої та     позашкільної освіти;
-    Петро Гаврилюк, заступник директора Департаменту гуманітарної політики міської ради, начальник управління культури та туризму;
-    Ірина Літинська, викладач коледжу культури і мистецтв;
-    Майя Савчук, викладач хореографії;
-    Діана Пацан, голова  міської ради  старшокласників «Нова Генерація Лідерів»;
-    Ніна Лянкоруцька, менеджер маркетингу групи  компаній «Нова будова»
відмітили найцікавіших, найяскравіших учасників конкурсу «Шкільного вальсу – 2018» та визнали переможцями:
у номінації «Велика група»  танцювальний колектив «Емоції» (тренер та хореограф-постановник Анастасія Федоряк);
у номінації «Мала група» танцювальний колектив «Мрія» (тренер та хореограф-постановник Тетяна Попкова);
 у номінації «Танцювальна пара» дует «Грація» ЗОШ №6 Анна Швець, Владислав Рудніцький, які стали  королем і королевою «Шкільного вальсу -2018»(тренер та хореограф-постановник Владислав Рудніцький).


    Нагородження учасників «Шкільного вальсу - 2018» дипломами управління освіти і науки провели Дмитро Васильянов і Світлана Старченко.      Від народного депутата Володимира Мельниченка, міського голови Михайла Сімашкевича переможці конкурсу   отримали  квіти та солодкі подарунки – торти.
Представник групи компанії «Нова Будова» Ніна Лянкоруцька вручила    учасникам конкурсу запрошення на відвідування фітнес-центру «Нова Будова».
    Як завжди,  поки підводились підсумки конкурсу, на танцполі «Версалю»  вирував  вальс  у виконанні гостей, учасників свята.


     У 2017 році родзинкою конкурсу став виступ Світлани Старченко, начальника управління освіти і науки та Дмитра Васильянова, секретаря міської ради,  а  на конкурсі «Шкільний вальс-2018» всім присутнім  подарували «Київський вальс» мати і син, директор і учень НВК № 9 Наталія та Микола Осадчуки.


    Учасники конкурсу «Шкільний вальс-2018»  дякують  групі компанії «Нова Будова»,  адміністрація ресторану «Версаль»  за створені умови для  проведення свята.


    Щорічно  в рамках колективних творчих справ організаторами свята  вальсу  є учнівські самоврядування шкіл. 25 квітня  його організували і провели учнівські самоврядування СЗОШ №1, ЗОШ № 2,6.
     До зустрічі на конкурсі «Шкільний вальс-2019»!

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07