Головна сторінка

Ілля Кузь з Кам’янця-Подільського став призером олімпіади ЮніорБанку “Фінансовий геній”

 

ПриватБанк оголосив переможців дитячої олімпіади з фінансової грамотності «Фінансовий геній», яка проводиться банком шостий рік поспіль у рамках національної освітньої програми для дітей ЮніорБанк.

У їх числі - учень Кам'янець-Подільської загальноосвітньої школи І-Ill ступенів №7 Хмельницької області Ілля Кузь. Він посів 2 місце у наймолодшій категорії Kids та отримав приз 3000 гривень.

“Нам дуже радісно, що Хмельниччина має призера олімпіади “Фінансовий геній”, - зазначає Інна Морозова, керівник напрямку ЮніорБанк Південно-Західного РУ ПриватБанку. - Іллі всього 9 років, та завдяки перемозі в олімпіаді його ім'я стало відомим на всю Україну”.

Змагалися за звання фінансового генія діти з усіх куточків України. Цього року, за словами керівника ЮніорБанку Анни Павлової, участь в олімпіаді взяла рекордна кількість дітей - понад 4400. Впродовж трьох тижнів вони здавали тести, проходили дистанційний курс. На фінал олімпіади, що відбувся 20 квітня у Києві з'їхалися 60 найсильніших юних фінансистів трьох вікових категорій: від 14 до 17 років, від 11 до 13 років і від 6 до 10 років. З них і визначили 9 переможців.
Головний приз - 50 тисяч гривень - отримав переможець в старшій категорії - шістнадцятирічний Володимир Корж з Шостки.

Загальний призовий фонд олімпіади склав понад 100 тисяч гривень.
Нагадаємо, ПриватБанк розвиває національну програму фінансової грамотності ЮніорБанк вже більше дев'яти років. ЮніорБанк - це безкоштовне навчання дітей фінансовій грамотності і шлях до успіху. Програма об'єднує понад 600 тисяч учасників.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07