Головна сторінка

Засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та вихователів груп спеціального призначення для дітей з порушенням мовлення

 

24.04.2018 р. за сприянням УОіН та міської ПМПК (завідувач Олійник Т.Г.) на базі ДНЗ № 19 відбулось III засідання методичного об’єднання вчителів-логопедів та вихователів груп спеціального призначення для дітей з порушенням мовлення. Тема методоб’єднання «Формування мовленнєвої готовності до шкільного навчання».

Теоретичний блок розпочала керівник методичного об’єднання Вільчанська Н.М., яка підготувала виступ на тему «Роль вчителя-логопеда та вихователя групи спеціального призначення у підготовці дитини з мовленнєвими порушеннями до навчання в школі». Продовжила вихователь ЗДО №19 Євтушенко О.В., яка з власного досвіду роботи розповіла про співпрацю вихователя з вчителем-логопедом та практичним психологом.

Вчитель-логопед ЗДО №19 Соха H.A. та вихователь Гнатюк Т.В. провели для учасників МО цікавий і корисний тренінг на тему «Розвиток мовленнєвої компетентності дітей старшого дошкільного віку». Учасники методичного об’єднання мали можливість пригадати та здобути нові теоретичні знання, а також отримали практичні навики, які в подальшому зможуть використовувати в корекційно-розвитковій роботі з дітьми.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07