Головна сторінка

Синя стрічка – символ протидії насильства

 

                                                            Мій улюблений світ — без насильства,
                                                                 Без жорстокості, болю і зла,
                                                                 Де народом заспівана пісня
                                                                 Містить тільки хороші слова…
                                                                                                      І. Супрун

У сучасному світі поруч із добром та радістю вистачає місця для жорстокості та насильства. Насильству дорослих над дітьми, жорстокості одних дітей по відношенню до інших… Змінити наш світ і зробити його лише добрим за один день не вдасться нікому, але можна принаймні спробувати зменшити кількість зла.
 

З  метою попередження проявів жорстокості та насилля в ЗОШ №10 серед учнівської молоді впродовж квітня в школі відбулася профілактична загальношкільна акція "Синя стрічка – проти насильства". Відомо, що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі, та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством. Лідери учнівського самоврядування на перервах проводили інформаційні хвилинки, розповідали дітям про започаткування акції «Синя стрічка квітня», про різні форми й прояви насильства та способи уникнення конфліктних ситуацій. Для кращого візуального сприйняття акції школярі підготували символічні сині стрічки, які прикріплювали всім учням, котрі брали участь в акційних заходах. Представники учнівського шкільного самоврядування підготували плакат "Я проти насильства!". А комісія з питань захисту прав та допомоги  дітям у проблемних ситуаціях виготовили та розповсюдили серед жителів мікрорайону сині стрічки та  інформаційні буклети «Зупинимо насилля».

Психологічною службою школи було організовано і проведено для учнів 5-6-х класів бесіду з елементами рольової гри «Як не стати жертвою насилля!».
Проведені заходи змусили учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, щоб змінити світ на краще.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07