Головна сторінка

Педагоги міста – у лідерах конкурсу «Учитель року-2018»

 

Підведено підсумки ІІІ (заключного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» у номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». Його учасниками стали 100 вчителів (по 25 у кожній номінації), які перемогли в обласному турі змагань.


    У номінації «Українська мова та література» Хмельницьку область представляла Пристай Людмила Йосипівна, учитель української мови та літератури ліцею. В номінації «Фізична культура» - Горун Вадим Миколайович, учитель фізичної культури навчально-виховного комплексу №3 нашого міста.


    «Усі конкурсанти – це розумні, талановиті люди, які не бояться напруженої праці, вміють сконцентруватись, сміливо йдуть у незнайомий клас, де демонструють свої вміння та навички», – відзначила головний спеціаліст відділу змісту освіти, мовної політики та освіти національних меншин Міністерства освіти та науки України Олена Котусенко.


    Конкурс дозволив не лише продемонструвати професійні вміння. Участь у змаганні закарбується золотими літерами у пам’яті кожного учасника.
    У підсумку журі визначилося із переможцями. Людмила Пристай виборола почесне друге місце, звання лауреата Конкурсу. Вадим Горун став фіналістом конкурсу та увійшов у десятку кращих учасників Конкурсу, виборов  восьме місце.


    Справжні майстри завжди прагнуть гармонії. Вони щоденно і щохвилинно відточують вправність та наполегливість. Оволодівають технікою та умінням. Хочеться  побажати, щоб цей конкурс відкрив у педагогів міста  ще більше натхнення, креативу, педагогічної майстерності та любові до професії. Ми впевнені, що саме такі учителі, як наші учасники конкурсу, стануть агентами змін «Нової української школи».   

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07