Головна сторінка

Канадські збройні сили чудове мали свято, їх щиро привітали маленькі світлячата!

28 квітня 2018 року малюки закладу дошкільної освіти №17 «Світлячок» (завідувач Наталія Лозінська) вітали своїх давніх друзів, особовий склад оперативної групи військової місії «ЮНІФАЄР», що виконує завдання у Кам’янець-Подільському гарнізоні, які відзначали115 років від дня створення інженерних військ Збройних Сил Канади.


   З нагоди свята адміністрацією закладу було вручено подяки та символічні подарунки  особовому складу контингенту-2 під командуванням майора Джошуа Бая та начальнику Центру розмінування Володимиру Родікову  за своєчасну та вагому допомогу у створенні належних умов та сучасного розвивального середовища для дошкільнят закладу.

Дошкільнята подарували мужнім військовим поетичні рядки вдячності, танцювальну композицію та дитячу пісеньку про Україну, бажаючи міцного здоров’я, злагоди та мирного неба, з впевненістю, що їх знання та чудова військова виправка будуть запорукою мирного неба як Канади так і України!

А на завершення разом з військовими  випустили в небо різноколірні кульки миру, що символізували державні символи обох країн. 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07