Головна сторінка

Науково-практичний семінар-тренінг керівників ЗЗСО та ЗПО «Кадрова політика, трудові відносини і відповідальність керівника закладу освіти в умовах автономії»

 

Відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки міської ради 27 квітня 2018 року на базі ЗОШ №10 відбувся науково-практичний семінар-тренінг керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти на тему: «Кадрова політика, трудові відносини і відповідальність керівника закладу освіти в умовах автономії».

До роботи в семінарі залучалися фахівці  Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Гуменюк Віра Василівна, кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО і старший викладач цієї ж кафедри Бенеда Тетяна Іванівна.

Започаткувала роботу семінару-практикуму начальник управління освіти і науки міської ради Світлана Старченко повідомленням «Освіта міста: реалії сьогодення та перспективи розвитку».

Директор ЗОШ №10 Леонід Печинога презентував навчальний заклад повідомленням  «Школа – середовище для формування ключових компетентностей особистості».

Через актуалізацію мети, завдань семінару та збір очікувань Віра Гуменюк, завідувач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО, залучила керівників закладів освіти до реалізації теоретико-практичного стартапу «Кадрова політика закладу освіти в умовах автономії». Через практичні дії учасники тренінгу мали можливість відпрацювати моделі управлінських дій з кадрових питань в умовах реалізації Концепції «Нова українська школа».

Тетяна Бенеда, старший викладач кафедри менеджменту та освітніх технологій ХОІППО рефлексувала осмислення теоретичних знань з теми «Трудові відносини і відповідальність керівника закладу освіти в умовах автономії» та залучила учасників тренінгу до обговорення подальшої діяльності, прогнозування можливих результатів управлінських дій керівника в умовах освітньої реформи.

Підсумки науково-практичного семінару-тренінгу було підведено під керівництвом Валентини Потанської, начальника відділу загальної середньої, позашкільної освіти та кадрового забезпечення і Світлани Залевської, завідувача науково-методичного центру управління освіти і науки міської ради.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07