Головна сторінка

ОБЛАСНИЙ ФОРУМ СІМ’Ї «Щаслива родина – міцна Україна»

 

Сьогодні є безліч викликів, які впливають на стан української сім’ї, проте саме вона залишається інституцією для зростання і виховання дітей, для формування особистості.

З метою консолідації зусиль представників органів влади, органів місцевого самоврядування, освітян, релігійних та громадських організацій області задля захисту цінностей української сім’ї, формування та реалізації регіональної сімейної політики, заснованої на традиційних українських цінностях 03 травня 2018 року у приміщенні Хмельницького обласного драматичного театру ім. Старицького (м. Хмельницький) відбувся обласний Форум сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна», на якому були представники від освіти Кам’янця-Подільського: методист міського управління освіти і науки Надія Дюднєва та заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 10 Алла Шупарська.

Учасники Форуму мали інтенсивну робочу програму:

1.     Пленарне засідання

2.     Панельна дискусія: «Українська сім’я – сучасні виклики»

3.     Круглий стіл «Сімейна політика – перспективи реалізації»

4.     Секції (майстер-класи)

5.     Праця в районних робочих групах

На майстер-класі «Освітні програми як інструмент формування здорових уявлень про сім’ю», який проводився для освітян та представників церков, Алла Шупарська представила аудиторії досвід роботи освітян Кам’янця-Подільського з реалізації програми сімейного виховання «Родинна твердиня» ГО «Міжнародний шкільний проект».

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07