Головна сторінка

Довічний Вам уклін і слава!

 

Кривавим  сном  закінчилась  війна.
Літа  зарубцювали   давні  рани…
Під  кулями  ворожими  сповна
За  тишу  заплатили  ветерани.

З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни 08 травня 2018 року в ЗОШ №10 відбулись виховні заходи до Дня пам’яті і примирення та до 73 річниці Дня Перемоги над нацизмом.

На загальношкільний захід «Довічний Вам уклін і слава!» завітали почесні гості, а саме: учасник Другої світової війни полковник у відставці Кошелев Іван Єгорович; заступник голови міської ради ветеранів Ящук Микола Андрійович; голова правління Кам’янець-Подільської спілки ветеранів Афганістану Дудко Володимир Тимофійович; учасник бойових дій в Афганістані, інвалід І групи, кавалер двох орденів «Червона зірка», «Червоного Бойового Прапора», полковник у відставці Панчеха Володимир Євменович; учасник бойових дій в Афганістані, кавалер ордену «Червона зірка», полковник Галян Юрій Анатолійович; учасник-доброволець антитерористичної операції, голова Кам’янець-Подільського об’єднання учасників АТО Василенко Павло Станіславович; учасник-доброволець антитерористичної операції в місті Троїцьке, голова Власюк Павло Васильович; учасник-доброволець антитерористичної операції, учасник бойових дій в Афганістані, кавалер трьох орденів «Червона зірка», «Єдність та волі» та «За вірність присязі», капітан Сєров Дмитро Валентинович; сапер, начальник відділу підготовки Центру розмінування, учасник антитерористичної операції у Слов’янську, Червоному Лимані, Дебальцево, Лисичанську, Покровську, Красногорівці, учасник бойових дій НАТО підтримки та розвитку в ісламській Республіці Афганістан, учасник бойових дій краю Косово Республіки Сербії, кавалер ордену «За мужність», лейтенант Чопик Станіслав Петрович; сапер, інструктор відділу підготовки Центру розмінування, учасник антитерористичної операції у Ізварино, Краснодоні, Краснопартизанську, учасник бойових дій НАТО місії стабілізації в ісламській Республіці Афганістан та Ірак, сержант Крайнік Олександр Анатолійович.

Захід пройшов у хвилюючій, урочистій атмосфері. Звучали теплі слова, вірші та пісні у виконані школярів, вчителів та батьків. Учні звернули увагу на те, якою саме ціною дісталась Перемога та які сліди вона залишила. Всі присутні вшанували пам'ять тих, хто не повернувся додому, тих, хто пройшов роки лихоліття війни та зараз уже  відійшов у вічність, хвилиною мовчання.

Представники 5-11-х класів привітали  учасників війни, інвалідів війни та членів їх сімей листівками від міського голови та квітами. Також учні молодших класів та представники волонтерського загону «Спадкоємці Перемоги» вшанували пам’ять загиблих покладанням квітів до пам’ятників Смірнова та Вічного вогню.

Усе далі відходять у минуле грізні роки Другої світової війни. Але не згасає пам'ять про тих, хто поклав на вівтар перемоги своє життя. Той, хто пережив цю війну, ніколи не зможе про неї забути! Вона назавжди залишиться в їх пам'яті і серці! І молоде покоління, яке народилося вже після тих подій, повинно завжди зберігати пам'ять про цю страшну війну та її жертви.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07