Головна сторінка

Семінари вчителів предметів природничо-математичного циклу


   26 квітня, 11 травня 2018 р. відповідно до плану роботи науково-методичного центру управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради  проведені науково-методичні семінари для вчителів біології, хімії на тему «Компетентнісний підхід при викладанні біології та хімії за новими навчальними програмами» на базі ліцею, для вчителів математики та фізики –  «Розвиток професійної компетентності педагога» на базі ЗОШ №6.


    У роботі семінару взяли участь методист природничо-математичних дисциплін НМЦ А.Новікова, науковці Кам'янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, керівники міських методичних об’єднань учителів біології, фізики, вчителі біології, хімії, математики, фізики закладів загальної середньої освіти. З вітальним словом до присутніх звернулась А.Новікова, методист НМЦ, яка акцентувала увагу на важливих питаннях даних заходів, актуальності застосування інноваційних технологій на уроках природничо-математичного циклу, на підвищенні результативності участі обдарованих дітей у III, IV етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з предметів природничо-математичного циклу та обласному етапі Всеукраїнських учнівських турнірів.


    З історією  розвитку, проектами та  експериментальною базою геноміки вчителів біології та хімії ознайомив доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри екології КПНУ імені Івана Огієнка  О.Любинський. Вчителів математики та фізики з удосконаленням ключових компетентностей на уроках фізики шляхом виготовлення зразків демонстраційного обладнання – доцент кафедри фізики КПНУ імені Івана Огієнка А.Губанова.


     Основні напрямки викладання біології в 10 класі за новим підручником  «Біологія і екологія» окреслив у своєму виступі автор підручника, вчитель біології ліцею В.Соболь. З особливостями ЗНО з біології, хімії, фізики в 2018 році  вчителів ознайомили А.Овчаренко (вч.біології НВК №14), О.Зацерковна (вч.хімії ЗОШ №6) та І.Гордєєва (вч.фізики ЗОШ №12).   Досвідом роботи щодо компетентнісного підходу при вивченні хімії, біології, математики, фізики ділились з колегами вчителі ЗОШ №6 О.Зацерковна , Л.Павлуцька, Л.Шамрай та Р.Величко.

                  Методист природничо-математичних дисциплін НМЦ А. Новікова

                                                                

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07