Головна сторінка

Методичне об’єднання корекційних педагогів

 

11 травня 2018 року на базі закладу дошкільної освіти № 8 «Колосок» відбулося засідання міського методичного об’єднання корекційних педагогів закладів освіти міста (керівник Лесик Л.В) з питання: «Соціалізація дитини з особливими потребами в умовах закладу дошкільної освіти».

Вихователь Прокопішена Лариса Василівна  зазначила що важливим мікросередовищем для дитини з особливими потребами - є заклад дошкільної освіти де вона отримує знання, уміння, навички, які гарантують формування в неї здатності орієнтуватися в довкіллі, набувати життєвого соціального досвіду, адекватно реагувати на явища, події, людей, предметний світ.

Резнікова Вікторія Віталіївна у своєму виступі наголосила, що  фундаментом  мовленнєвого розвитку є - комунікативна компетентність, тобто здатність користуватись рідною мовою як засобом мовленнєвої взаємодії у товаристві людей, знаходити своє місце серед них і бути зрозумілим.

Лесик Людмила Володимирівна,   Гуменюк Світлана Іванівна  провели заняття у формі захоплюючої пізнавальної гри.  Створене корекційно-розвивальне середовище, невимушена атмосфера спонукала  дітей мислити, роздумувати, вільно висловлювати свою думку, отримувати задоволення. 

Практичний психолог закладу Кучеренко Світлана Олександрівна для учасників методичного об’єднання  провела заняття з елементами тренінгу з метою навчити педагогів застосовувати ігри, які сприяють соціалізації дошкільників з порушеннями зору.


          Завідувач міською ПМПК Олійник Таміла Гнатівна наголосила соціалізувати дошкільника з особливими потребами означає – збагатити його індивідуальний досвід позитивними враженнями від спільної з іншими життєдіяльності, розвинути в нього соціальні потреби, сформувати соціальні вміння та навички, визначати свій статус серед однолітків відповідно до своїх можливостей та домагань.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07