Головна сторінка

Засідання міської асоціації шкільних євроклубів «Віче успіху»

 

11 травня 2018 року в рамках Днів Європи у СЗОШ №1 відбулося засідання міської асоціації шкільних євроклубів  «Віче успіху». Засідання проводилось у форматі імітаційної рольової гри «Модель ЮНЕСКО» на тему: «Європа туристична». Учасники гри працювали у складі делегацій Європейських країн.


     Гра складалась з декількох етапів. І етап – офіційне відкриття, під час якого прозвучав гімн Євросоюзу у виконанні учнів школи Домбровського Антона та Цішковського Євгена. ІІ етап – робота у складі делегацій країн Німеччини, Великобританії, Франції, Фінляндії, Іспанії та України. Учасники представляли свою країну у вигляді конкурсу-пантоміми «Впізнай країну». Цікавим для учнів був конкурс кричалок «Завітайте в нашу країну». ІІІ етап – створення постерів на тему: «Туристичні можливості моєї країни», під час якого учні створювали постери. Пошук інформації відбувався у вигляді міні – квесту.

У складі делегацій  країн учні набули досвіду спілкування, ведення дискусій, отримали багато позитивних емоцій під час проведення імітаційної гри «Модель ЮНЕСКО».
                                                 Член прес – центру СЗОШ №1 Федорова Каріна

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07