Головна сторінка

Ну ось і все. Спасибі, люба школо!

 

25 травня 2018 року у ЗОШ №10 пролунав довгоочікуваний «останній дзвоник»!  На свято до шкільної родини завітала методист управління освіти і науки міської ради Світлана Лівіцька. Настанови, подяки, грамоти, дипломи отримали учні від директора школи Печинога Л.А.

Завершується навчальний рік, починається пора канікул. Для кожного з нас цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими ще на один рік.

Начебто зовсім недавно 11-класники невпевнено входили в 1-й клас і все було попереду: перша вчителька, перший дзвінок, перше прочитане слово, перші радощі й прикрощі. Як стрічка кіно, закінчилися безтурботні шкільні роки, що подарували багато гарного. А сьогодні найстарші учні дякували рідній школі за знання, терпіння, доброту та зі сльозами на очах запевняли, що так добре їм більше ніде не буде. Кульки – в небо, останній дзвінок – і ось уже випускники вирушають на свій останній урок.

Хай доля ваша, випускники, буде чистою і величною, на шляху життєвому буде багато добрих людей. Віри, надії і любові вам на довгі роки! Із закінченням навчального року, рідна школо!

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07