Головна сторінка

Останній дзвоник в НВК № 9

Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Країна Знань перегортає ще одну сторінку нашого шкільного літопису.  Упродовж цього навчального року  учні нашої школи отримали знання від  цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності. У рідній школі зміцніли й загартувалися душі громадян України - і безтурботних першокласників, і замріяних у майбутнє випускників.

Дорогі школярі! Завершується навчальний рік, і ми впевнені, що кожен з вас отримав ті знання, на які розраховував, що час, який ви провели за шкільною партою, не пройшов марно.

Скільки різних свят пройшло в шкільній родині за весь навчальний рік. І кожне із них залишило незабутні враження у серцях наших школярів, їх батьків та учителів. Сподіваємося, що свято «Останнього дзвоника» теж запам’ятається  випускникам та їх батькам. Батьки, дивлячись на своїх дітей, які швидко підросли, мимоволі згадували свої щасливі та безтурботні роки.


      Радісне і водночас сумне свято. Школярі раділи закінченню навчального року, отримували грамоти, нагороди за успіхи та досягнення, подарунки (випускники на згадку отримали від народного депутата календарі та квитки на концерт «Кам’янець-Fest»). Учасникам рекорду України «Живий герб Кам’янця-Подільського» було вручено сертифікати.

Випускників 2018 року вітала директор НВК № 9 імені А.М.Трояна Осадчук Наталія Вікторівна, і, звичайно, були побажання наймолодших, першокласників.

Щирими  і теплими словами вони висловили свої побажання випускникам, а на згадку про свято вручили дзвіночки.

Випускники 11-х класів запам’ятаються глядачам своїми лірично-романтичним вальсами. Серед учасників виступу «На крилах надії» 11-Б класу були й татусі. Вальс «Під зоряним небом» 11-А клас закінчив  сучасним танцювальним флешмобом. Приємним сюрпризом для усіх присутніх був загальний флешмоб. Діти у вишиванках замайоріли на шкільному подвір’ї  і під пісню «Україна – це ми!»  (сл. Ю.Рибчинського, муз. Ніколо Петраша) об’єднали усю шкільну родину.


     Востаннє пролунав дзвінок для наших випускників, який кличе їх у подальший широкий життєвий шлях.


Дзвінок для вас останній,
Небес блакитних бірюза.
Веселий день, ясний світанок,
Прощальна на очах сльоза…
     А восени знов прийме рідна школа
Когорту першокласників завзятих,
І знову ми зберемося на свято.
 До зустрічі у вересні! Бувайте!

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07