Головна сторінка

Творчі звіти гуртків

 

У Центрі дитячої та юнацької творчості відбулися творчі звіти художніх колективів. Представлена широка палітра дитячих творчих досягнень, розмаїття жанрів та репертуару, фантазія керівників і натхнення вихованців.

Творчий звіт кожного гуртка дивував оригінальністю як за формою проведення, так і за використанням художніх засобів. Проте всі вони були схожі в одному: атмосфері свята, творчості і гордості за знання та вміння вихованців.

Народну хореографію, невід’ємну частину національної культури, та сучасну хореографію в Центрі дитячої та юнацької творчості представляють ансамблі народного танцю «Гілея», «Горличка», «Барвінок», Народний ансамбль сучасного танцю «Апельсин», зразковий театр-студія сучасного танцю «Абра», ансамбль танцю «Акварель». Танці прикрашають наше життя, несуть заряд бадьорості, естетики, грації, тому і бажаючих займатися в танцювальних гуртках з кожним роком зростає. Активна участь та перемоги в обласних культурно-мистецьких заходах, акціях, Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях підтверджують високий рівень виконавської майстерності учасників та фахових керівників.

Незрівняний емоційний заряд отримали глядачі від зустрічі з нагоди 10 річчя колективу з вихованцями гуртка вокального співу «Веснянка», які віддають пісні всю свою енергію і любов, доповнюють красу музики звучанням власних сердець.

Вихованці зразкового лялькового гуртка «Рукавичка», зразкового драматичного гуртка «Мельпомена», зразкового гуртка сучасної драми «Тандем» дарували глядачам велич сценічного слова через неповторну самобутність театрального мистецтва. Кожен колектив приємно дивував власним творчим почерком, стилем, неповторною  манерою гри.

Завітали на родинне свято «Дбайливі батьки – творчі діти» сім’ї вихованців Народного гуртка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Колорит». Усі матусі отримали подарунки, зроблені руками своїх  дітей. Свій звіт також у форматі родинного свята до Міжнародного дня сім’ї продемонстрували вихованці гуртка масовиків-витівників «Грайлик», гуртків творчої праці «Веселка»,  «Забава» та «Чарівні намистинки».

На звітні майстер-класи запросили вихованці гуртків народної іграшки «Колосок», образотворчого мистецтва «Подоляночка», творчої праці «Майстрик». 

Вихованці науково-технічного відділу демонстрували свої здобутки розмаїттям виробів та експонатів на виставці технічної творчості. Для наймолодших вихованців гуртків відділу у рамках щорічного звіту проведено квест. Діти побували на так званих «технічних станціях», виконували цікаві завдання: конструювали міні-змії, автомоделі, створювали плакати на тему «Техніка у нашому житті», робили весняні квіти з паперу, аплікацію з круп, а ще відгадували загадки та грали в ігри на логіку. 


     Травень  став успішним фінішем та перспективним стартом 2018-2019 навчального року.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07