Головна сторінка

Здрастуй літо - 2018

Літо – чудова пора для відпочинку і оздоровлення дошкільнят і його початком є особливий Міжнародний день захисту дітей, який дарує малюкам турботу і ніжність, радісний настрій та веселий сміх, любов та піклування близьких. У закладі дошкільної освіти № 18 "Зірочка" (завідувач Кульчицька І.А.) організовано цікаве та змістовне дозвілля для учасників освітнього процесу. День розпочався із веселої ранкової розминки "Тато, мама і малятко, всіх запрошує зарядка". Дошкільнята середніх груп А і Б та їх батьки (вихователі Горобець О.І., Шаповалова І.В.) стали учасниками олімпійських ігор "Здрастуй літо - 2018": веселі естафети, цікаві конкурси та розваги  "Веселі шорти", "Чудернацький тунель", "Різнобарвний парашут",  "Перегони на корабликах",  отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву.  Гостями свята стали  юні спортсмени - вихованці садочка, а сьогодні  чемпіони - вихованець секції гімнастики при Кам'янець-Подільському національному університеті ім. Івана Огієнка  Богдан Горобець (тренер Марчук В.М.) та вихованка ДЮСШ № 2 Катерина Костюк (тренер Білоцький Ю.В.), яка  презентувала бойові мистецтва тхеквондо .

Адміністрація закладу, педагоги та батьки стали учасниками веселого марафону "Зі скакалкою дружать всі!" В рамках свята організовано виставку малюнків "Тато, мама і я - спортивна сім'я". 

Дошкільнята, батьки та працівники закладу дякують меру міста Михайлу Сімашкевичу та народному депутату Володимиру Мельниченку за приємний сюрприз - солодощі та смаколики для малечі.

Це свято вкотре нагадало усім дорослим, що, без сумніву, діти потребують турботи й любові щодня, а також про необхідність батьків і педагогів об’єднувати зусилля заради яскравого дитинства і достойного майбутнього маленьких громадян України.

Хай небо буде чистим, без хмаринок.

Хай сонечко лоскоче до нестями!

Нехай здоровими зростають діти

І хай щасливі будуть тата й мами!

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07