Головна сторінка

День захисту дітей!


    Першого літнього дня в нашому місті, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей. Цікаві розваги для юних жителів Кам’янця готувались у всіх освітніх закладах.


    Так, в НВК №3 відбулося урочисте відкриття оздоровчого мовного табору «Натхнення» з  денним перебуванням дітей пільгових категорій.  На урочистій лінійці учні презентували свої загони, з великим задоволенням малювали куточки загонів, підходячи до виконання робіт творчо та креативно.  Для вихованців ЗДО №3 веселу розважальну програму підготували діти ЗДО №5.


    На сторінці УОіН у фейсбуці відбувся фотоконкурс «Малята-здоров’ята» . Малі олімпійські ігри «Щоб рости і гартуватись, треба спортом всім займатись» розпочались в ЗДО №9. А флешмоб «Акварелі літа» (конкурс дитячого малюнка)  в ЗДО №19 зацікавив багатьох дітей.

Туристичні забаганки «Швидше, вище,  сильніше» ( ПНВО), забіг  «Рух – це життя, рух - це здоров’я» (дендропарк), змагання з міні-футболу (НВК №14), розважальна програма «Люблять діти веселкове літо» (ЦДЮТ),  агіт-акція «Знати. Запобігти. Зберегти» (НВК №13) та інші цікаві заходи привернули увагу  дітей кам’янчан.  Учасники і глядачі надовго запам’ятають цей перший святковий літній день.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07