Головна сторінка

Щасливе дитинство – пора золотая!

 

Розважальні мелодії, веселий дитячий гамін, щирі здивування батьків панували з самого ранку на подвір’ї дошкільного навчального закладу №17 (завідувач Наталія Лозінська), адже своїх любих діточок зустрічав Світлячок. Музично-розважальний квест із залученням казкових героїв і ранкова зарядка з елементами аеробіки «Щоб радісне дитинство мати, про здоров’я треба дбати» допоміг всім поринути в чудовий світ дитинства і радості.

Після смачного сніданку наймолодші дошкільнята разом з батьками оформили мистецький колаж «Веселі долоні щасливих дітей», дошкільнята середньої групи під час колективного конструювання створили «Палац дитячих мрій», а діти притулкової групи колективну аплікацію  на основі психо-емоційних етюдів «Віночок дитячих емоцій». В музичній залі  для малюків було організовано музично-художню розвагу «Дитинство моє веселкове», під час якої малеча декламувала вірші, співала пісні, грала в оркестрі, брала участь в естафетах та конкурсах, а по завершенню на всіх чекали солодкі гостинці.

Ленд-арт «Хай сонцю і квітам посміхаються діти» організований ПНВО повів малюків в захоплюючий світ туризму, де їх очікували цікаві майстер-класи та туристичні естафети.

З педагогами закладу було організовано круглий стіл з елементами вікторини «Конвенція ООН та законодавство України про права дитини».

В День захисту дітей до малюків, які потрапили в складні життєві ситуації з подарунками і виставою завітали представники Кам’янець-Подільської ОДПІ (начальник Бєлко І.В) та  студенти податкового коледжу.

Дитячим радощам не було меж, бо малеча відчула справжню турботу і підтримку дорослих, адже рівень цивілізації суспільства у всьому світі визначається ставленням до його найменших громадян.

Найстарші світлячата показали свої здібності та фізкультурні навики під час загальноміських малих олімпійських ігор «Щоб рости і гартуватись, треба спортом всім займатись» і нагороджені грамотою Кам’янець-Подільської міської ради за ІІІ місце та безкоштовними квитками в розважальний центр для всієї родини.

Лівіцька Діана презентувала свої мистецько-художні вміння в ході  міського конкурсу дитячого малюнка «Акварелі літа» і отримала грамоту та солодкий сюрприз від народного депутата Володимира Мельниченка і міського голови Михайла Сімашкевича.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07