Головна сторінка

ДЕНЬ ДИТИНСТВА В НВК №14

 

У Міжнародний день  захисту дітей у НВК №14  зібрались  активні, спортивні та творчі учні. 


        День розпочався із змагань з міні- футболу серед учнів 3-х класів.  Учитель фізичної культури Снігур С.Б.  об’єднав гуртківців у три команди: 3- А та 3-Б класів (вони здобули перемогу!), 3-В класу (ІІІ місце) та 3-Г класу (ІІ місце).  Грали відповідально, дотримуючись правил, усі викладались на повну. Скільки емоцій було у гравців та вболівальників!

Футбольну естафету  прийняли учні 7-х класів під керівництвом учителя фізичної культури Глушка А.І. Кубок з міні-футболу отримала команда 7-В класу. Вітаємо!!! Дякуємо фан-клубам команд, які вразили своєю активністю та підтримкою.

Директор школи Кирик М.М. нагородив юних футболістів грамотами за чудову гру. Ви надія великого футболу!

Під час розважальної  програми «Літечко, привіт!» учасниці зразкової студії «Невгамовні» (керівник Голумбовська О.В.):  дует «LIKE» та тріо «BEBI-ART» подарували присутнім улюблені пісні, створивши святковий настрій.

Вихователі Верстюк О.В. та Морозовська С.А. організували конкурс малюнків на асфальті «Королівство дитячих мрій»,  у якому взяли участь учні 1-5 класів. Приємно, що діти  добирали  яскраві  барви,  створювали позитивні сюжети, із захопленням творили. Усі роботи були просто чудові! Юні художники отримали грамотами та щирі побажання гарного відпочинку.

Наші учні ще раз продемонстрували, що вони талановиті, дружні, розумні, допитливі, спортивні... Ми дякуємо вам за це та віримо у ваше щасливе, мирне та яскраве майбутнє!

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07