Головна сторінка

Підсумки Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!»

В рамках реалізації проекту Міністерства юстиції України «Я маю право!», на початку травня в ЗОШ №10 був проведений конкурс малюнків «Я маю право!». За підсумками якого найкращі роботи учнів нашої школи були надіслані на регіональний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я МАЮ ПРАВО!», а колективна робота «У всіх права рівні!» Восковнюк Антоніни та Матвєєвої Єлизавети (учнів 1-В класу) здобула І місце на Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «Я маю право!» у номінації «Молодша група. Колективна робота».

Діти були запрошенні на нагородження до м. Київ, де  у рамках святкування Дня захисту дітей пройшов перший фестиваль «Я МАЮ ПРАВО!», присвячений проблемам захисту прав дітей в Україні.У рамках фестивалю на 15 локаціях для дітей та дорослих пройшли квести, ігри та вікторини на правову тематику, майстер-класи, безоплатні юридичні консультації та лекції про права дитини та кінопоказ. Діти також могли посидіти в машині поліції та дізнатися про правила дорожнього руху.

Завдяки таким фестивалям діти мають змогу побачити, що юстиція і захист прав – це не якісь незрозумілі й абстрактні слова, це те, що стосується кожного з них, адже коли дитина з самого народження усвідомлює, що таке право і як його захищати – це дає нам шанс побудувати сильну демократичну, правову державу.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07