Головна сторінка

Літо в ЗДО №19

 

Літо – найкраща пора, для зміцнення здоров’я дітей, тому  в ЗДО №19 «Калинка» (завідувач Н. Маленька) визначено систему фізкультурно-оздоровчих заходів щодо загартування та зміцнення здоров’я дітей протягом літнього періоду. Організація освітньої та виховної роботи з дітьми кожної вікової групи регламентувалася чітким розподілом різноманітних форм роботи з дітьми, де передбачено ранкову гімнастику з елементами дихальної, полоскання ротової порожнини після вживання їжі водою кімнатної температури, фізкультурні вправи на свіжому повітрі, фізкультурні хвилинки та паузи, пальчикові гімнастики, хвилинки - здоровинки, ігри з водою та піском, «доріжки здоров’я», повітряні ванни, самомасаж різних частин тіла з використання різних засобів: щіточок, м’ячиків, каштанів, контрастне обливання ніг, подорожі та екскурсії до природного середовища.

6 червня, в рамках співпраці ПНВО та ЗДО до діток завітали поні. Катання дітей на поні – одне з улюблених розваг дітей. Діти отримали веселий настрій, безліч позитивних емоцій та вражень.


    З метою розвитку у дітей екологічного та естетичного виховання на ділянці дитячого садка дітям запропоновано створити свій квітник. Завдяки батьківській громаді закладу придбано насіння багаторічних квітів, які діти, разом з педагогами 13 червня висіяли у квітник. Догляд за квітами висіяними власноруч має неабияке значення для розвитку трудових навичок, спостереження, уяви, мислення, уваги, виховують у дітей дбайливе ставлення до рослин, уміння піклуватися про них.

Чітко виважені, продумані заходи дають змогу забезпечити систематичну, раціональну й ефективну роботу всіх підрозділів і служб закладу дошкільної освіти, поетапно реалізовувати освітні завдання літнього оздоровчого періоду.


З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07