Головна сторінка

Підвищення кваліфікації педагогів

Підвищення кваліфікації є важливою складовою безперервного процесу підготовки вчителів до виконання ними посадових обов’язків з урахуванням перспектив їх подальшого професійного зростання.

Щороку Хмельницький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти організовує виїзні курси, які тривають два тижні. Цього року вони пройшли з 26 травня по 8 червня на базі Камʼянець-Подільської загальноосвітньої школи № 15 (директор Слободянюк Василь Петрович). У школі були створені усі умови для ефективного навчання педагогів нашого міста.

Учителі початкових класів, вихователі груп продовженого дня ЗЗСО та вихователі закладів дошкільної освіти мали змогу прослухати лекції викладачів ХОІППО та взяти участь у практичних заняттях, представити власний досвід самоосвітньої роботи. Усі слухачі відзначили актуальність проблем, які розглядались на заняттях, високий професіоналізм викладачів ХОІППО та нові форми і методи подачі матеріалу.

До проведення курсів були залучені також методисти науково-методичного центру управління освіти і науки Камʼянець-Подільської міської ради. Вихователі закладів дошкільної освіти провели цікаві та змістовні майстер-класи для слухачів курсів.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07