Головна сторінка

Діяльність ЗДО №19 у літній період

 

Літо – чудова, прекрасна пора для відпочинку та оздоровлення дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я. Тому, в ЗДО №19 (завідувач Н. Маленька) діяльність закладу  у літній період спрямовувалася на організацію змістовного різноманітного буття з метою оздоровлення дітей, забезпечення їхнього відпочинку, закріплення, розширення запасу набутих упродовж навчального року знань через види дитячої діяльності: рухової, ігрової, пізнавальної, художньої.

Основним в режимі дня стало виконання комплексу фізкультурно-оздоровчих заходів: щоденна ранкова гімнастика та гімнастка після сну, фізкультурні заняття, прогулянки, спортивні свята та розваги.

Робота педагогів спрямовувалась на формування у дітей елементарних уявлень, понять та знань про складові здоров’я людини та вплив довкілля на його зміцнення, формування практичних умінь та навичок, виховання у дітей інтересу до зміцнення свого здоров’я. Ці завдання вирішувались в процесі різних видів діяльності: заняття, ігрова діяльність, бесіди, екскурсії. Враховуючи актуальність проблеми, вихователі постійно працювали над формуванням культури здоров’я малят, прищеплювали розуміння здорового способу життя, надавали ґрунтовні знання про основи здоров’я, щоб знання, уміння і навички перейшли у звичні, необхідні потреби.

Не залишилась поза увагою і трудова діяльність дітей. Разом з педагогами малюки працювали в  квітнику та  на городі, мали змогу бачити результати своєї праці та радіти їм.


    З метою ознайомлення дітей з природою рідного краю педпрацівниками проводилися прогулянки з дітьми вулицями міста, до міської аптеки, магазину, стоматполіклініки, стадіону. Все почуте і побачене дітьми під час таких прогулянок знаходило відображення в продуктивних видах дитячої діяльності: малюванні, аплікації, ліпленні.

Для забезпечення охорони життя та здоров'я дітей та  з  метою запобігання нещасних випадків вихователями групи проводились ряд бесід, інструктажів  з вихованцями щодо дотримання правил поведінки на дорозі, біля водойми, під час стихійних лих (гроза, злива), попередження отруєнь ядовитими ягодами та грибами, дотримання правил особистої гігієни. Діти отримали нові знання про лікарські рослини, мали можливість під час прогулянок за межі дошкільного закладу розглянути їх.

Найбільша радість для батьків - бачити свою дитину здоровою, щасливою та веселою, а літо для цього найбільш благодатна пора. Отже, весь колектив ЗДО №19 приклав максимум зусиль для цього.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07