Головна сторінка

Олімпійський тиждень в Світлячку!

 

З метою популяризації здорового способу життя, в рамках проведення Олімпійського тижня, в закладі дошкільної освіти №17 «Світлячок» (завідувач Наталія Лозінська) 10.09.2018р. організовано спортивно-масові заходи з нагоди Дня фізичної культури і спорту.

Дітвора  з великим задоволенням долучились до відкриття свята: крокували святковим парадом,  були учасниками ранкової зарядки, фізкультурних вікторин. А 11.09.2018р. у гості завітав майстер спорту міжнародного класу з кікбоксингу, тренер-викладач ДСЮШ №2, чемпіон кубку світу, бронзовий призер чемпіонату світу, володар кубку Європи та багаторазовий чемпіон України - Павло Кондратов, який презентував малечі майстер-клас з кікбоксингу, під час якого продемонстрував декілька прийомів самозахисту, а також розповів про даний вид спорту. Малюки з великим захопленням спостерігали за чемпіоном, відтворювали прийоми та з захопленням приміряли його нагороди.

Діти отримали масу задоволення, а також емоційно піднесений настрій та  запевнили чемпіона , що обов’язково прийдуть  тренуватися та займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, дотримуватись режиму дня.

 

 

 

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07