Головна сторінка

ВПРОВАДЖЕННЯ ОСНОВ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ФІНАНСОВОЇ ОСВІТИ В ЗДО

 

Освітяни міста Осадчук Л.О., методист НМЦ управління освіти і науки Кам'янець-Подільської міської ради, Назарук Н.І., вихователь-методист ЗДО № 18, Лубко Т. Р., вихователь ЗДО № 30 та Сохатюк Л.В., вихователь ЗДО № 16 стали учасниками тренінгу  "Впровадження  основ соціальної та фінансової освіти дітей у навчально-виховний процес", який відбувся 12 вересня 2018 року  у Хмельницькому ОІППО за участю методистів дошкільної освіти ММК, вихователів-методистів, вихователів дошкільних навчальних закладів Хмельницької області, які є учасниками міжнародного проекту "Афлатот".

Каратаєва М.І., методист НМЦ ХОІППО ознайомила учасників з алгоритмом роботи шкіл педагогічної майстерності міст Хмельницької області - учасників пілотного проекту. Дарченко Л.Г., національний тренер, методист НМЦ ХОІППО, під час науково-методичного модуля акцентувала увагу присутніх на питанні "Навчання через гру з використанням діяльнісного підходу в інтеграційному освітньому просторі". Під час практичного модуля учасники тренінгу  ознайомилися з шляхами впровадження програми "Афлатот" методами ігрового навчання.

На завершення, під час рефлексивної бесіди, педагоги ділилися позитивними враженнями та радістю від проведення нових форм і методів подачі матеріалів. Віриться, що творче спілкування та набуті знання у ході тренінгу надихнуть педагогів-практиків на продуктивну роботу школи педагогічної майстерності впродовж 2018-2019 навчального року.

 

 

 

 

 

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07