Головна сторінка

Разом заради миру!

У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія, адже  нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам… З 1981 року за ініціативою Генеральної Асамблеї ООН 21 вересня стало днем всесвітньої відмови від насильства та вогню.

21 вересня 2018 року представники комісії толерантності та духовного розвитку учнівського самоврядування ЗОШ № 10 для школярів провели інформаційні 5-ти хвилинки «Ми за мир». Учні 5-6-х класів взяли участь у флешмобі «Під мирним небом».  Для проведення акції «Подаруй голуба миру» власноруч виготовили більше двохсот голубів та привітали ними мешканців мікрорайону школи. У цей день дітям-переселенцям та їхнім родинам, військовослужбовцям у зоні ООСС надійшли від школярів листи з привітаннями та побажаннями миру.

Мир - головна цінність для будь-якої людини. Захищати його ідеали, зміцнювати дружні відносини між державами, спільними зусиллями працювати для досягнення миру в усьому світі - основні принципи сьогодення.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07