Головна сторінка

Рідному місту жити без сміття!

20 вересня 2018 року в Кам’янці-Подільському відбулась екологічна акція «День без сміття», ініціатором якої стало учнівське об’єднання «СЛІД» ЗОШ № 10.
Учасники еко-акції вважають, що саме завдяки активній молоді вдалося втілити в життя ідею чистого міста.

Метою заходу було долучити до нього якомога більше кам’янчан, молоді та громадських організацій, і учасникам акції це вдалося. До заходу залучили близько 200 школярів центральних шкіл міста, які прибрали територію двох парків від сміття. А школи віддалених районів прибирали околиці міста, берегові зони річок району та територію ставків ПДАТУ.

З організацією та підготовкою до дня прибирання учасникам акції надали допомогу представники влади та комунальні підприємства Кам’янця-Подільського.
У цей ж день відбулось загальне зважування сміття та здача його у відповідні пункти прийому вторинної сировини. Загалом було здано 4 тонни 664 кг паперу та 425 кг пластику. Виручені кошти (4 тис 576 грн.) були перераховані до ГО «Душа бродяги».

Учнівське об’єднання «СЛІД» ЗОШ № 10 має надію, що показало хороший приклад, і ще чимало кам’янчан приєднається до подібних акцій у майбутньому.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07