Головна сторінка

Фан-клуб лицаря Сірожки

 

Кам’янець-Подільський завжди славився особливою творчою атмосферою. Як стверджують самі ж митці, це ідеальне місце для тих, хто не уявляє свого життя без творчості. З нагоди Всеукраїнського дня бібліотек та в рамках відзначення Днів європейської спадщини 25 вересня у бібліотеці-філії № 7 зібралися фанати лицаря Сірожки, а саме учні 5-А класу ЗОШ № 10. Захід відбувався у форматі Живої бібліотеки «Будуємо Європу у власному домі», тому живою книгою для дітей був дитячий письменник прекрасний казкар і фантазер, талановитий художник – Сергій Боднар.

За вільним невимушеним спілкуванням діти задавали питання автору. Сергій Олександрович розповів чимало цікавинок про себе та про свої книги, на створення яких його надихає спілкування з дітьми, його учнями та вихованцями.
Своїми книгами автор у чудовий спосіб популяризує наше місто Кам’янець та прививає дитині любов до рідного міста.

Спілкуючись, і не здогадуєшся, скільки таємниць може бути приховано за цілком звичайною на вигляд людиною. Під час заходу була презентована четверта книжка про лицаря Сірожку під назвою «Лицар Сірожка та Чорний лицар», яка стане завершальною в цій серії книг.

Зустріч пройшла у дуже гарній атмосфері щирості, сміху, тепла і затишку і завершилась автограф-сесією.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07