Головна сторінка

ЗРОБИЛИ ПІДСУМКИ, ІДЕМО ДАЛІ…

 

21 вересня 2018 року команда «СЛІД» ЗОШ № 10 м. Кам’янець-Подільський організувала та провела підсумкову зустріч-конференцію у стінах рідної школи, на якій були присутніми активісти-лідери, учасники та однодумці еко-акції ZERO WASTE DAY, яка відбулась 20 вересня 2018 року.

Гості та понад 100 учасників загального фінального заходу мали можливість наочно порівняти роботу «СЛІДовців» на початку проекту та на його фінальному етапі. Неважко було зробити очевидні висновки, що громада – це сила, яка здатна не лише зібратись, а й реалізувати грандіозні кроки заради покращення свого життя та життя оточуючих.

Слова подяки оголошували не лише активісти «СЛІДу», а й директор школи, в якій старшокласники навчаються, Печинога Леонід Антонович.

Усім, хто долучився до еко-рейдів та еко-акції в рамках реалізації останнього етапу ZERO WASTE DAY Всеукраїнського проекту ZERO WASTE SCHOOL від дирекції ЗОШ № 10 були оголошені ПОДЯКИ, а спонсором призів став начальник і тренер Мотобольної команди "Поділля-Мотор" Відлацький Павло Анатолійович.

Один примірник енциклопедії «Подорож до дивовижного світу тварин», яку команда «СЛІД» отримала у подарунок після ІІ етапу проекту, передана як приз-симпатія самим молодшим еко-активістам ЗОШ № 15, які найкраще проявили себе під час загальноміської акції.

ГО «Міська спілка ветеранів Афганістану» також зробила свій спонсорський внесок у заохочення школярів до подальших активних дій, подарувавши баки для роздільного сміття, які було встановлено всередині школи, і тепер зроблять сортування сміття не разовими діями, а стилем життя підростаючого покоління.

Радіємо нашим спільним успіхам! Зробили підсумки. Ідемо далі…

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07