Головна сторінка

День працівників освіти

 

Традиційно в першу неділю жовтня відзначається День працівників освіти. Це професійне свято усіх педагогів – день, у який відзначаються роль і заслуги вчителів у процесі якісної освіти на всіх рівнях, а також їхній неоціненний внесок у розвиток суспільства.

03.10.2018 року у міському Будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників освіти. З вітальним словом виступили: Михайло Загородній, голова Хмельницької обласної ради, Тетяна Мельниченко, помічник народного депутата України Володимира Мельниченка, Михайло Сімашкевич, міський голова, Світлана Старченко, начальник управління освіти і науки, Олена Ферманюк, голова Президії профспілки працівників освіти міста.

На святі були присутні вихованці закладів дошкільної освіти, які теж привітали освітян міста та подарували свої щирі посмішки. Лунали для педагогів пісні у виконанні вокальних ансамблів, а танцювальні колективи подарували сучасні хореографічні постановки. Найкреативніших, багатих на позитив та енергію педагогів відзначили нагородами різного гатунку.

 

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07