Головна сторінка

Змагання з Таеквон-до ІТФ

 

28-30 вересня 2018 року в м. Івано -Франківську відбувся Кубок області серед закладів загальної, середньої освіти та закладів вищої освіти з Таеквондо ІТФ. Вихованці ДЮСШ№2 гідно виступили і посіли 3-е командне місце серед 8-ми команд.В змаганнях взяли участь понад 250 учасників. Результати по тулях:

            Мартинюк Дарина - 1 місце ( 7-8 років)                     

            Гузак Олена - 3 місце (9-10 років)

            Байцурак Дарина - 3 місце (11-13 років)

            Костюк Катерина -2 місце ( 11-13 років)

           Топчієв Ілля  - 3 місце (11-13 років)

           Славін Сергій -2 місце (11-13 років)

           Курковський Олександр - 3 місце (11-13років)

Результати по спарингах: Мартинюк Дарина-1 місце в/к 29 кг.

           Березовський Владислав 1 місце в/к 32 кг.

           Бокуліч Катерина -1 місце в/к 26 кг.

           Сурженко Анастасія -1 місце в/к 38 кг.

           Коваль Анастасія -1 місце в/к 35 кг.

           Костюк Катерина -1 місце в/к 35 кг.

           Маладах Владислав -1 місце в/к 40 кг.

           Вінніков Ілля      -1 місце в/к 45 кг.

           Трач Ольга   -1 місце в/к70 кг.

           Чинчик Олександр -2 місце в/к 23 кг.

           Фанок Владислав -2 місце в/к 23 кг.

           Міщишин Богдан -2 місце в/к 32 кг.

           Телятицький Єгор- 2 місце в/к 35 кг.

           Блащук Олександр-2 місце в/к 34 кг.

           Гузак Олена -2 місце в/к 38 кг.

           Кузь Арсен -2 місце в/к 30 кг

           Славік Сергій - 2 місце в/к 35 кг.

           Ількович Назар -2 мцісце в/к 45 кг.

           Загородній Андрій -2 місце в/к 50 кг.

           Ніцак Андрій - 2 місце в/к 63 кг.

           Петруньков Артур -3 місце в/к 32 кг

           Лубко Богдан -3 місце в/к 35 кг.

           Бурдига Владислав - 3 місце в/к 30 кг.

           Байцурак Дарина -3 місце в/к 50 кг.

           Топчієв Ілля -3 місце в/к 35 кг.

           Додурич Назар - 3 місце в/к 40 кг.

 Результати силового тесту: Мартинюк Дарина -1 мсіце (7-8 років)

           Міщишен Богдан -2 місце ( 7-8 років)

           Лубко Богдан - 1 місце (7-8 років)

 Підготовили до змагань тренери Катерина Тютюнник,Юрій Білоцький, Андрій Півторак.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07