Головна сторінка

Виховний захід «Мій чотириногий друг»

 

В 1931 році у Флоренції на міжнародному конгресі прихильників руху на захист природи, що там проходив, було прийнято рішення щорічно 4 жовтня відзначати Всесвітній день захисту тварин.

     Саме з цієї нагоди 3 жовтня 2018р. в закладі загальної середньої освіти №7 методист ПНВО Богомолова Оксана Антонівна організувала та провела відкритий виховний захід на тему «Мій чотириногий друг».

     Метою проведення заходу було формування у дітей гуманного ставлення до тварин, ознайомлення з рідкісними тваринами рідного краю; з пам’ятниками що встановлені тваринам у світі; виховування любові до «братів наших менших».

     В заході приймали участь представники екологічних загонів всіх шкіл міста. Щорік із лав «Екологічної варти» в доросле життя йдуть старшокласники, а їх місце посідають вартівці  середнього шкільного віку. Відбулась урочиста посвята в спілку «Екологічна  варта».

    На святі була присутня Одукалець Інна Олександрівна, науковий працівник НПП «Подільські Товтри».

    Виховний захід проходив у формі квесту «Чарівний світ тварин», який оцінювали керівники гуртків ПНВО: Гламозда  Наталя, Гоцуляк Інна,  Журавель Наталя та Кух Олеся.

    За участь в квесті діти отримали солодкі подарунки.

З будь-яких питань

стосовно роботи навчальних закладів

звертайтеся за телефоном

ГАРЯЧОЇ ЛІНІЇ

5-15-07